menu

+48 89 672 61 00

krozmet@krozmet.pl

Hydraulika

Oferta Hydraulika

Dzięki ciągłej inwestycji w  rozwój firmy poszerzyliśmy swoja działalność  również o hydraulikę siłową maszyn i urządzeń. Zajmujemy się przeglądami hydraulicznymi kruszarek i przesiewaczy, posiadamy m.in. hydrauliczne urządzenie testujące do badania przepływu oleju. Idealny do badaniu i wyszukiwania problemów jakie występują podczas pracy tych urządzeń.

Nasza firma posiada również urządzenie do zakuwanie węży hydraulicznych dzięki czemu czas napraw i kosztów ulega znacznemu obniżeniu, zaś dzięki wykwalifikowanemu serwisowi usługi związane z hydrauliką są wykonywane szybko i perfekcyjnie.

Wieloletnie doświadczenie  firmy pozwoliło nam na rozwinąć się także w kwestię budowy agregatów hydraulicznych, gdzie w naszej branży wykonujemy je głównie dla przemysłu wydobywczego czym zaskarbiliśmy sobie przychylność wielu klientów.

Dlaczego Warto?

Wysoka jakość

W oparciu o wysoką jakość naszych produktów oraz szybką realizację zamówień, możemy cieszyć się wysokim poziomem zaufania naszych Klientów.

Kompleksowość

Naszym mottem jest kompleksowe wykonywanie zadań. Zespół naszych konstruktorów współpracując z zespołem wykonawczym są w stanie stworzyć większość maszyn.

Terminowość

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w branży jesteśmy traktowani jako wiarygodny i kompetentny partner biznesowy.

Serwis

Serwis firmy działa na terenie całej Polski. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszych serwisantów jesteśmy w stanie świadczyć usługi serwisowe oraz montażowe.