menu

+48 89 672 61 00

krozmet@krozmet.pl

Maszyny i urządzenia

Maszyny i urządzenia

Wykonujemy maszyny i urządzenia które są wykorzystywane w wielu branżach min: wydobycie i przerób kruszyw, ciepłownicza, hutnicza, górnicza.

Stale dążymy do podnoszenia jakości naszych wyrobów oraz systematycznie wdrażamy produkcję nowych typów urządzeń by móc zaproponować przedsiębiorstwom najbardziej kompleksową ofertę.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom Klientów przykładamy dużą uwagę, aby produkowane przez nas urządzenia były bezpieczne i niezawodne.
Dzięki doświadczeniu i szeroko rozbudowanemu działu konstrukcyjnego firma nasza wdraża coraz bardziej innowacyjne rozwiązania problemów jakie pojawiają się u naszych Klientów.

Wykonujemy maszyny i urządzenia które są wykorzystywane w wielu branżach min: wydobycie i przerób kruszyw, ciepłownicza, hutnicza, oponiarska, górnicza.
Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny maszyn i urządzeń.

Dlaczego Warto?

Wysoka jakość

W oparciu o wysoką jakość naszych produktów oraz szybką realizację zamówień, możemy cieszyć się wysokim poziomem zaufania naszych Klientów.

Kompleksowość

Naszym mottem jest kompleksowe wykonywanie zadań. Zespół naszych konstruktorów współpracując z zespołem wykonawczym są w stanie stworzyć większość maszyn.

Terminowość

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w branży jesteśmy traktowani jako wiarygodny i kompetentny partner biznesowy.

Serwis

Serwis firmy działa na terenie całej Polski. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszych serwisantów jesteśmy w stanie świadczyć usługi serwisowe oraz montażowe.