menu

+48 89 672 61 00

krozmet@krozmet.pl

Maszyny rolnicze

Oferta Maszyn Rolniczych

Przez cały ten okres skokowo rosła też sprzedaż maszyn i urządzeń wykorzystywanych w przemyśle i rolnictwie. Jest to niewątpliwie efektem ciągłego podnoszenia jakości naszych wyrobów, inwestycjami w rozwój bazy produkcyjnej oraz rosnącymi kwalifikacjami naszej kadry pracowników.

Staramy się sprostać wymaganiom dynamicznie rozwijającego się sektora produkcji rolnej wprowadzając na rynek maszyny wytrzymałe i nowoczesne.

Stale dążymy do podnoszenia jakości naszych wyrobów oraz systematycznie wdrażamy produkcję nowych typów urządzeń by móc zaproponować przedsiębiorstwom najbardziej kompleksową ofertę.

Podejmujemy nowe wyzwania, nowe projekty mające przysłużyć się powstaniu najszerszej oferty nowoczesnych maszyn oraz najwyższej jakości obsłudze klientów skupiając się realizacji ich potrzeb, na czym opieramy dzisiejsze funkcjonowanie i przyszłościowy rozwój przedsiębiorstwa.

Zobacz produkty!

Dlaczego Warto?

Wysoka jakość

W oparciu o wysoką jakość naszych produktów oraz szybką realizację zamówień, możemy cieszyć się wysokim poziomem zaufania naszych Klientów.

Kompleksowość

Naszym mottem jest kompleksowe wykonywanie zadań. Zespół naszych konstruktorów współpracując z zespołem wykonawczym są w stanie stworzyć większość maszyn.

Terminowość

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w branży jesteśmy traktowani jako wiarygodny i kompetentny partner biznesowy.

Serwis

Serwis firmy działa na terenie całej Polski. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszych serwisantów jesteśmy w stanie świadczyć usługi serwisowe oraz montażowe.